Sportowiec roku

Polacy od zawsze interesowali się sportem. Piłka nożna, siatkówka to wręcz wydarzenia narodowe, które skupiają przed telewizorem wiele ludzi w każdym wieku. Mimo, iż rajdów Formuły 1 nie wiele osób ogląda – jego zna każdy. Robert Kubica bo to o nim mowa jest znany na całym świecie jako mistrz Formuły 1. Znany jest także jako niesamowity człowiek, który pokonał wiele przeszkód, by znów podążać za pasją.

Pasja, która przerodziła się w pomysł na życie

Książka Niezniszczalny o Robercie Kubicy, to biografia autorów: Cezarego Gutowskiego i Aldony Marciniak (zobacz ją w Literia.pl), którzy w świetny sposób przedstawili historię naszego kierowcy Formuły 1. Jest tu mowa nie tylko o ogromnej pasji, o walce w dążeniu do celu, o pracy i trudach, które niesie sport. To także opowieść o rodzinie i o trudnych momentach dla Roberta Kubicy. Jednym z nich był głośny wypadek w trakcie rajdu Ronde di Andora, po którym Kubica usłyszał, że być może straci rękę i już nigdy nie zasiądzie za kierownicą swojego samochodu. Od tamtej pory na oczach całego świata – przeszedł ogromną walkę o swoje życie, zdrowie i marzenia. 

Powrót do rajdów

Książka Niezniszczalny o Robercie Kubicy pokazuje ogromną siłę tego niezwykłego człowieka. Mimo, iż był sławny na całym świecie, cały czas pozostał sobą – skromnym i taktownym Robertem, który tęskni za rodziną i przyjaciółmi. Biografia to idealna pozycja dla każdego, kto szuka motywacji do działania. Ta książka zdecydowanie inspiruje i zachęca do walki o soje marzenia i o pasje, z których nigdy nie powinno się rezygnować.

Comments are closed.