Zakończenie roku szkolnego 2016/17

23 czerwca o godz. 9.00 cała społeczność uczniowska, grono pedagogiczne oraz pracownicy szkoły wzięli udział w uroczystości zakończenia roku szkolnego i pożegnania trzecioklasistów. Część oficjalną rozpoczęło wprowadzenie sztandaru i odśpiewanie hymnu państwowego. Następnie głos zabrała pani dyrektor Iwona Kolasa, która podziękowała za miniony rok szkolny uczniom, nauczycielom i rodzicom. Absolwentom życzyła odwagi i wiary we własne możliwości. Wręczyła także świadectwa z wyróżnieniem oraz  statuetki „Ucznia roku 2016/17”  Marcie Bogdańskiej, Maksymilianowi Kocyle, Aleksandrowi Wcisło, Justynie Woś, Wojciechowi Domżałowi, Anecie Przeżywalskiej, Monice Bakalarskiej i Antoninie Nagi.
Uczniowie, którzy wzięli w tym roku udział w konkursach przedmiotowych, sportowych, czytelniczych, ortograficznych, artystycznych i działalności wolontaryjnej, otrzymali nagrody i dyplomy. Część oficjalną zakończyło wręczenie kwiatów i podziękowania absolwentów dla dyrekcji za  trud włożony w edukację, wychowanie, uśmiech i dobre słowo. W dalszej kolejności uczniowie klas trzecich w programie artystycznym „Niesieni falami życia” przedstawili  metaforyczną żeglugę przez gimnazjalne wody. Wspominali m.in. przybycie do portu zwanego MG-4, niepewność nowicjuszy na statkach Albatros i Barbarossa , czujne oko swych kapitanów oraz dzielne zmagania z testowym żywiołem OKE. Uroczystość zakończyło wręczenie absolwentom upominków a  nauczycielom trójzębów Neptuna i kwiatów oraz występ Antoniny Nagi.

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony