4.09.2017r.- uroczyste rozpoczęcie Roku Szkolnego 2017/2018

Serdecznie zapraszamy na uroczystość rozpoczęcia Roku Szkolnego, która odbędzie się dnia 4.09 (poniedziałek) o godz. 9.00.
Po części oficjalnej odbędzie się spotkanie z wychowawcami w salach lekcyjnych.

Wszystkich uczniów obowiązuje w tym dniu strój odświętny.

Informujemy, że parafia św. Józefa zaprasza w piątek, 1 IX, dzieci szkoły podstawowej i młodzież gimnazjum do sakramentu pokuty o godz.16.30, a następnie na Mszę św. z okazji rozpoczęcia roku szkolnego o godz. 18.00.
Natomiast w niedzielę, 3 IX, zapraszamy rodziców i dzieci na pierwszą mszę św. szkolną o godz. 11.00, w czasie której poświęcone zostaną dzieciom z klasy I szkoły podstawowej tornistry, książki, zeszyty i przybory szkolne.

serdecznie zapraszam
Iwona Kolasa
dyrektor szkoły

Skomentuj

Twój adres e-mail nie zostanie upubliczniony