Jak zamówić personalizowane zaproszenia na komunię? Instrukcja krok po kroku

Personalizowane zaproszenia komunijne wyglądają pięknie i są natychmiast gotowe do wręczenia gościom. Gdzie i jak można je zamówić? Sprawdź teraz!

Zaproszenia poddawane personalizacji to takie zaproszenia, które od razu drukowane są wraz z informacjami o miejscu i dacie wydarzenia oraz z danymi zaproszonych na wydarzenie gości. Dzisiaj takie zaproszenia na komunię są bardzo popularne, ponieważ nie tylko oszczędzają czas na ich wypisywaniu, ale również wyglądają elegancko i gustownie.

Gdzie kupić personalizowane zaproszenia na komunię?

Stylowe zaproszenia na komunię z personalizacją można kupić obecnie w wielu firmach zajmujących się tworzeniem zaproszeń na indywidualne zamówienie. Proponują one swoim klientom bogatą paletę wzorów, które mogą być poddane takiemu specjalnemu znakowaniu.

Najprościej personalizowane zaproszenia na komunię kupić w internecie. W sieci działa wiele firm, które wykonują je na zamówienie. Można przebierać w najróżniejszych wzorach przeznaczonych dla dziewczynek i dla chłopców, a także dobierać dodatkowe elementy kartoników, na przykład koperty, wstążki i inne dekoracje.

Jak zamówić zaproszenia komunijne z personalizacją?

Zamówienie stylowych zaproszeń na komunię uzupełnionych o indywidualne dane jest bardzo łatwe. W tym celu należy podać przy składaniu zamówienia informacje, które mają znaleźć się w każdym zaproszeniu.

Aby zamówić zaproszenia z personalizacją, należy podać poniższe dane:

  • imię i nazwisko dziecka
  • data wydarzenia
  • godzina wydarzenia
  • nazwa kościoła i miejscowości
  • miejsca przyjęcia komunijnego

Dodatkowo w zaproszeniach mogą znaleźć się również dane gości, dlatego należy przekazać ich listę w formie imion i nazwisk.

Należy pamiętać o tym, że niektórzy producenci zaproszeń personalizowanych wymagają, aby podać informacje odmienione, na przykład odmienioną nazwę miejscowości, imiona i nazwiska gości w odmianie.

Jak długo trwa wykonanie zaproszeń personalizowanych?

Przygotowanie personalizowanych zaproszeń na komunię trwa najczęściej około 7 dni roboczych. Gotowe zaproszenia przekazywane są do klienta na wskazany adres.

Comments are closed.