Jakie książki dla fanów Gwiezdnych Wojen?

Gwiezdne wojny to fikcyjny świat stworzony przez Georga Lucasa, który podbił serca fanów na całym świecie. Niejeden z nich posiada wielkie kolekcje figurek postaci i gadżetów związanych z ich ulubionym uniwersum. Z pewnością ucieszy ich także fakt, że na rynku dostępne są książki Star Wars, zawierające historie o ich ulubionych bohaterach.

Jaką książkę o Star Wars wybrać?

Można by rzecz – do wyboru do koloru. Każdy fan posiada własny zbiór postaci i wydarzeń, o przygodach których z chęcią poczytałby, rozszerzając swoją wiedzę poza filmowy kanon. Na rynku znaleźć można książki opowiadające zarówno historie, będące rozszerzeniem wydarzeń znanych ze Starej i Nowej Trylogii, jak i historie, które opowiadają o całkiem nowych wydarzeniach, krążących wokół tematyki przewodniej serii. Wśród dostępnych pozycji znaleźć można nawet te opowiadające o perypetiach pojedynczych postaci, których życiorysy rozwijane są poza kinowym ekranem.

Czy książki Star Wars nadają się na prezent?

Jak to zwykle bywa, odpowiedź brzmi – to zależy. Jeżeli osoba, którą chcemy obdarować nie czuje się szczególnie związana z serią, należy przemyśleć wybór naszego prezentu, gdyż może on okazać się nietrafiony. Nawet dla fana serii wybór może być nieprosty, gdyż to, czy danej osobie spodoba się książka, zależy wyłącznie od jej upodobań co do jej tematyki. Najlepiej zorientować się odnośnie preferencji danej osoby i dopiero wtedy wybrać konkretną pozycję.

Comments are closed.