Książki dla nauczycieli z Eduksiegarnia.pl

Co oferuje nam Eduksiegarnia.pl?

W Internetowej księgarni edukacyjnej Eduksiegarnia.pl dostępny jest szeroki zbiór materiałów dydaktycznych, logopedycznych oraz pomocy edukacyjnych. Pomagają one w codziennej pracy nauczycielom, pedagogom, logopedom, terapeutom, psychologom, a także rodzicom – a więc dla wszystkim, którzy wspierają rozwój dzieci od najmłodszych lat.

Szeroka gama oferowanych produktów dzieli się na dwie kategorie. Do pierwszej można zaliczyć pomoce edukacyjne oraz ćwiczenia, które służą wykorzystaniu praktycznemu. Do drugiej grupy należy różnoraka literatura przedmiotu, która spełnia rolę teoretycznego uzupełnienia. Pomocnym przy prawidłowym rozwoju dziecka mogą okazać się również wyspecjalizowane materiały przygotowane w ramach Systemów Edukacji

Nauczyciel też może by super bohaterem

Na stronie Eduksiegarnia.pl można znaleźć zarówno publikacje, które pomogą zapoznać się nauczycielom z prawidłowym rozwojem dziecka. Warto też zwrócić uwagę na obszerną literaturę związaną z problemami komunikacyjnymi oraz potrzebami najmłodszych. Liczne podręczniki związane z tematyką  asertywności, socjoterapii, umiejętnego rozwiązywania sporów, a także różnego rodzaju dzienniki zajęć mogą okazać się niezwykle przydatne w codziennej pracy pedagogicznej. Podręczniki adresowane są również do studentów, którzy dopiero wkraczają na ścieżkę kariery nauczycielskiej. 

Nauczyciel dla nauczyciela

Zakres podręczników znajdujących się na stronie Eduksiegarnia.pl stanowi pomocne uzupełnienie w pracy nauczyciela, które zostało stworzone przez specjalistów. Niezwykle ważnym jest fakt, że twórca danej książki wykorzystuje swoje osobiste doświadczenia z pracy, wyciąga z nich wnioski, a następnie postanawia podzielić się radami z szerokim gronem czytelników. Podręczniki znajdujące się w ofercie księgarni zostały opracowane z myślą właśnie o kolejnych członkach, wchodzących w skład kadry nauczycielskiej, którzy albo dopiero zaczynają się wdrażać w metody nauczania (np. ,,Dydaktyka szkolna dla kandydatów na nauczycieli„), albo zamierzają uporządkować zgromadzoną już do tej pory wiedzę. Do takich pozycji można zaliczyć książki Bożeny Janiszewskiej, Violetty Piaseckiej, Alicji Tanajewskiej, czy Franciszka Bereźnickiego.

Duży wybór jak najbardziej popłaca 

Eduksiegarnia.pl oferuje podręczniki dla nauczycieli, którzy pracują na co dzień z dziećmi w każdym wieku. Różnorakie pomoce naukowe umożliwiają nauczycielowi przeprowadzenie zajęć w zajmujący sposób, nawet wśród kłopotliwej, dorastającej młodzieży. Przykładowo podczas lekcji wychowawczej pomocna może okazać się książka Anny Mari Świątek pt. ,,Lekcje wychowawcze dla nastolatków„, by poruszyć ważne życiowe tematy (niezwiązane z programem nauczania), ale pojawiające się w życiu każdego młodego człowieka. Dla początkującego edukatora wyzwaniem może okazać się również zaprowadzenie spokoju wśród najmłodszych. Dzięki dostępnym podręcznikom nauczyciel otrzymuje zestawy praktycznych, sprawdzonych rozwiązań, przydatnych w codziennej pracy. W bardzo łatwy sposób będzie można sprawić, że dzieci z przyjemnością zaczną wypełniać codzienne obowiązki, pokonywać bariery komunikacyjne oraz uczęszczać na lekcje, bez odczucia wyobcowania wśród rówieśników. 

Dodatkowo na stronie księgarni zawsze znajdą się pozycje dostępne w obniżonych cenach, w zakładce z napisem ,,Outlet”. Jest to wygodna opcja dla początkujących nauczycieli, którzy będąc świeżo po studiach, nie dysponują jeszcze wystarczającym budżetem, na zakup droższych materiałów pomocniczych.

Comments are closed.